Фото без опису 

Представники Київської обласної державної адміністрації у складі української делегації перебувають із робочим візитом у Французькій Республіці. Серед учасників делегації – заступниця голови КОДА Леся Карнаух та начальник Управління міжнародного співробітництва КОДА Микита Геращенко.

Українська делегація відвідала регіон Іль-де-Франс та поспілкувалася з представниками влади регіону та країни. У межах круглого столу «Економічна співпраця, освіта, культура – як сприяти встановленню партнерств між регіоном Іль-де-Франс та Україною» учасники зустрілися із Президенткою Іль-де-Франс Валері Пекрес, Послом України у Франції Вадимом Омельченком, Спеціальним посланником Президента Французької Республіки з питань відновлення України П’єром Ейльбронною та іншими.

Сторони обговорили питання співпраці Київської області та регіону Іль-де-Франс у питаннях сприяння та надання допомоги у відновленні пристоличного регіону. Французька сторона допомагає і продовжуватиме надавати сприяння Київщині в гуманітарній сфері, зокрема, забезпечуватиме заклади освіти необхідним устаткуванням.

Крім того, учасники обговорили можливість укладання нових партнерських угод між громадами Київської області та французькими муніципалітетами з питань економічної співпраці, а саме: відбудови міст та селищ, постраждалих від російської збройної агресії в області. Також йшлося про перспективи обміну досвідом у різних сферах. 

«Ми запрошуємо до співпраці представників бізнесу, організацій та громадськості Іль-де-Франс до реалізації спільних інвестиційних проєктів. Зокрема у сферах смарт-спеціалізації, що визначені Стратегією розвитку Київської області на 2021-2027 роки, які включають найбільш розвинуті галузі з потенціалом для економічного та інноваційного розвитку. Також ми прагнемо розвивати співпрацю з Францією і в напрямку реалізації спільних проєктів у галузі культури», – зазначила Леся Карнаух під час зустрічі.

Нагадаємо, що регіон Іль де Франс уже передав закладам освіти Київщини 1000 планшетів та устаткування. Окрім цього, вже є успішні приклади роботи французького бізнесу в Україні та на Київщині. Мова йде про залучення французьких інвестицій до Київщини, серед яких – на відбудову Ірпеня, зокрема житлового сектору міста. Французькі міста надають гуманітарну допомогу у сферах освіти та охорони здоров’я, що сприяє покращенню умов життя та розвитку Київської області. Також на території Київщини функціонують французькі компанії, що забезпечує додаткові робочі місця.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису