Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Кoжaнської селищної територіальної громади.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Кoжaнськa селищна територіальна громада.    У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії  09.01.2024 року з 9:00 до 15:00 у таких населених пунктах: с. Триліси:    Вишнева, Горького, Дружби, Козацька, Механізаторів, Польова, Пушкіна 09.01.2024 року з 9:00 до 15:00 у таких населених пунктах: смт. Кожанка:    Завокзальна, Півнянська, Садова, Садовий 09.01.2024 року з 10:00 до 16:00 у таких населених пунктах: смт. Кожанка:     Зубарська, Новоселицька, Піонерська, Софіївська У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру: Для стаціонарних телефонів: +38 (044) 459 07 40 Окрема лінія для юридичних клієнтів: +38 (050) 495 70 40 Для мобільних телефонів: +38 (067) 495 70 40 +38 (099) 495 70 40 +38 (093) 495 70 40 E-mail: krem@dtek.com З повагою, Команда ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»