До уваги внутрішньо переміщених осіб Кожанської громади!

Запрошуємо ВПО Кожанської територіальної громади до участі у нараді з представниками Фастівської РДА та Фаствської міськрайнної філії Київського обласного центру зайнятості, яка відбудеться 17 травня 2023 року об 11.00 годині в приміщенні будинку культури за адресою смт Кожанка, вул. Заводська 5.

Відділ освіти, культури, молоді і спорту Кожанської селищної ради запрошує на роботу директора закладу дошкільної освіти «Казка», що знаходиться за  адресою: вул. Заводська 6а, смт. Кожанка, Фастівський район.

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Детальний план території земельних ділянок  орієнтовною площею – 16, 00 га по вул. А. Сабадаша та  вул. А. Галущенка смт. Кожанка в межах Кожанської селищної ради  Фастівського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею – 16, 00 га по вул. А. Сабадаша та вул. А. Галущенка смт. Кожанка в межах Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення